مبلمان اداري

سوالات متداول

10-04-1394, 11:11
بازدید: 14987
نظرات: 0

در اين صفحه مي توانيد فهرستي از سوالات متداول مشتريان مبلمان اداری ایپکا را مشاهده نماييد.
همچنین چنانچه سوالی داشتید می توانید آنرا از طریق قسمت تماس با ما ارسال نمایید.

 

1- پکیج کامل محصولات شما شامل چه چیزهایی است ؟

انواع محصولات جهت ارائه به سمت های مختلف ( مدیریتی و پرسنلی و ....)و مطابق با پلانهای مختلف اداری قابل ارائه میباشد . ضمنا" تعدادی از برندهای رسمی و مرغوب ایرانی نیز در مجموعه ایپکا حضور دارند .

2- متریال محصولات شما از چیست ؟

  روکش مصرفی چوب طبیعی سخت و تحت نام Solid wood سفارش گذاشته میشود . رنگ مصرفی از نوع کوره ای نیم پلی استر به جهت هر چه زیبا تر شدن محصول بکار گرفته میشود .

لایه اصلی و زیرین محصول نیز از متریال باگاس تهیه میشود که در برابر رطوبت شمال و جنوب کشور کاملا" مقاوم باشد .

3- آیا محصولات شما به تناوب فصل یا به فاصله ی مدت خاصی تغییر میکند؟

بطور معمول محصولات ایپکا در بازه زمانی 3 ماه یا 4 ماه وارد کشور میشود . تعدادی از محصولات از نظر متریال و هارمونی با کارهای گذشته با رنگ و سبک استاندارد کارهای همیشگی در اختیار خریدار گذاشته میشود که به جهت تکمیل با تغییر قسمتی از خریدهای قبلی با مشکل رو به رو نشوند . بخش دیگری از محصولات که تحت عنوان سرویس های خاص و ویژه معرفی میگردند دائما" در حال تغییر و به روز آوری میباشند .

4- مقصد من شمال کشور است ، چطور میتوانم سفارش محصول بدهم؟

خدمات حمل ونقل به چند شکل صورت میگیرد . توضیح اول اینکه ایپکا هزینه ای به عنوان نصب که در اجناس ایرانی با معیار 5% رقم خرید در نظر گرفته میشود ، از خریداران دریافت نمی کند . هزینه حمل با توجه به محل پروژه و در نظر گرفتن وجود آسانسور یا پلکان به خریدار اعلام میگردد و در صورت وجود وسیله ی نقلیه از طرف خریدار بارگیری به عهده پرسنل میباشد . در صورتی که محل پروژه در شهرستان واقع شده باشد هزینه ی ایاب و ذهاب از طریق زمینی و یا هوایی به عهده خریدار میباشد . ضمنا" جا به جایی اجناس برای خریداران در مراحل بعدی نیز از قسمت خدمات قابل پیگیری میباشد .

5- محصولات شما دارای چه رنگبندی است ؟

رنگ استاندارد کارهای تشریفاتی شامل رنگهای ماهگونی و قهوه ای می باشد به استثناء سرویس های خاص که از استاندارد رنگی خاصی تبعیت ننموده و هر مرتبه با نوع رنگی متفاوت عرضه میشود .

6- محصول خریداری شده چگونه ارسال میشود؟ و اگر امکان دارد نحوه بارگیری را بگویید .

به صورت پکیج استاندارد CKD به محل پروژه حمل میشود.

7- قیمت محصولات در سایت درج نشده من چطور میتوانم از قیمتها مطلع شوم ؟

حداکثر سعی گروه ایپکا به هرچه ثابت نگه داشتن تعرفه و هزینه ها میباشد . اما متاسفانه بدلیل نوسانات شدید ارزی و گمرک نرخ اجناس از طریق تلفن قسمت فروش و یا بازدید حضوری ایپکا امکانپذیر میباشد .

8- آیا برای هر میز مدیریت صندلی خاص مدیریت موجود دارید ؟

اکثر صندلی های موجود قابل استفاده با مدل های مختلف میز میباشند و فقط سرویس های خاص و سایز های ویژه ی میز ها هستند که دارای صندلی خاص خود میباشند .

9- آیا محصولات شما پاسخگوی کلیه ی ابعاد های محیط کار میباشند ؟

سایزهای موجود میز پرسنلی و مدیریتی از سایز 140 الی 320 قابل انتخاب می باشند . میز های کنفرانس نیز شامل سایزهای مختلف بوده که حداکثر تا سایز 480 بصورت آماده و بصورت سفارشی در سایز های بزرگتر میباشد .

تگ مطالب: