مبلمان اداري

عناصر دکوری دفتر اداری

17-11-1394, 10:22
بازدید: 5134
نظرات: 0

پانل های دیواری عناصر طراحی همه کاره برای فضای مبلمان اداری و ارتباطی میباشند .
عناصر دکوری و پانل های دیواری با ترکیب عالی و قابلیت زیبا سازی جلوه ی زیبنده ی دفاتر اداری هستند .
پانل ها به صورت تک با تشکل های بزرگ کاربرد دارد .

طراحی دفتر کار و اضافه کردن ملزومات اداری اعم ازکتابخانه اداری - ست مبلمان اداری - صندلی خاص مدیریتیمیتواند فرهنگ سازمانی شما را انعکاس دهد.

ایپکابا اضافه کردنمبلمان اداری، مفاهیم طراحی داخلی دفاتر را به شما یادآور خواهد شد برای ایجاد بهترین طرح برای دفتر کار شما و همچنین ایجاد ایده های برتر برایدکوراسیون اداریشما.

ایپکابا بیش از 30 سال تجربه به طور تخصصی به طراحی محیط مناسبمبلمان اداریدر دفتر کار شما کمک خواهد کرد.

 

طراحیدکوراسیون دفتر کاردارای قواعد و اصول مختص به خود است. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که با مشاهدهدفتر کاریک حقوقدان اعتماد شما افزایش و یا کاهش یافته باشد. امروزهدکوراسیون هایادارینقش مهمی را در پیشرفت شرکت ها ایفا می کنند و طبیعی است که هزینه برایطراحی دکوراسیون شرکتو یا محل کار بهترین سرمایه گذاری برای پشرفت کار شما باشد..

بیشتر کار آفرینان، شخصیت شرکت خود را با استفاده از مبلمان اداری لوکس بازتاب می دهند. امروزه مبلمان اداری کارشناسی و مدیریتی ای وجود دارد که بسیار شیک و کاربردی هستند. این طراحی ها کارآمد بودن شرکت شما و متعهد بودن در موفقیت را به مشتری ها القا می کنند. درمقولهدکوراسیون اداریمیبایست به برخی نکته های اساسی و مهم توجه نمود تا محیط کاری شرکت، اداره و … به یک مرز بندی خوب و مناسب برسد.

میز کارمندیرا نسبت به کاری که قصد انجامش را دارید انتخاب کنید. چنانچه نیاز به فضای وسیع تری برای کار دارید مناسب تر است که میزی بزرگ را انتخاب کنید. اما میتوانید فضای کاری خود را با استفاده از کشوهای میز محدود کنید. به این ترتیب نیاز به استفاده از میز های بزرگ در دکوراسیون اداری شما کمتر میشود

برای داشتن یک دفتر کار که دلخواه سلیقه شما باشد و مشتری های شما هم حس خوبی از پا گذاشتن در آن بگیرند راهکارهای زیادی وجود دارد. چیدمان، نور، رنگ و توجه به زنده بودن فضای کلی دفتر مهمترین آنها است.

 

دفتر کار مکانی برای به رخ کشیدن طراحی های زیبا، راحت و پولساز است. اولین چیزی که در هنگام ورود به یک سازمان توجه هر کسی را جلب می کند، زیبایی ظاهری و دسترسی آسان به وسایل مورد نیاز است.

بیشترین فضای اتاق در محیطهای اداری به میزهای اداری تخصیص می یابد در این مقاله سعی شده با توجه به نوعاتاقها در ادارات میزهای اداری مرتبط پیشنهاد داده شود.

رسمي ترينمبلمان فضاي اداريبه اين بخش اختصاص مي يابد. اين فضا مي بايست براي القاي حس رياست و مديريت نسبت به فضاهاي موجود شکيل تر و محلي مناسب براي پذيرايي از ميهمانان مدير باشد. ميز مديريت از لحاظ ابعاد بزرگتر از ميزهاي ديگر موجود درفضاهاي ادارياست تا بيان کننده بالاتر بودن...

در هنگام خريد ميز ادارى بايد به نكاتى توجه كرد ابتدا فضايى را كه ميخواهيم ميز را در آنجا قرار دهيم با دقت اندازه گيرى ميكنيم جهت قرار گيرى ميز را در آن اتاق ميبايست تجسم كنيم زاويه اى كه فرد پشت ميز خواهد نشست آيا مناسب است يا خير به عبارتى در حال نشستن در پشت ميز آيا رو به سمت ورودى فضا قرار ميگيرد يا خير آيا در حالت كار پشت ميز نور پنجره روى مانيتورى كه روى ميز قرار ميگيرد تاثير گذار است يا خير،بايد فاصله لبه داخلى ميز تا ديوار پشت فردى كه پشت ميز قرار ميگيرد به حدى باشد كه صندلى به راحتى در آن فضا حركت كند و فرد بتواند به راحتى جايى براى نشستن و برخواستن از روى صندلى داشته باشد ميز بايد به گونه اى در آن فضا قرار بگيرد كه مانعى براى تردد فرد به پشت ميز و قسمتهاى ديگر نباشد اگر ميز داراى ال كناره ميباشد طرف قرار گرفتن ال به صورت چپ يا راست حتما نسبت به توضيحات بالا در نظر گرفته شود

علاوه بر لوارم اداری مورد نیاز برای یک دفتر اجرایی ،میز مدیریتدفتر نیز باید نماینده فاخر بودن شما باشد.

میز مدیریتبیانگر فرهنگ سازمان و سبک شخصی مدیریت اجرایی شماست.

مبلمان اداریبرجسته دفتر به عنوان یک منطقه برای برقراری ارتباط و تصمیم گیری های روشن است.


عناصر دکوری دفتر اداری

تگ مطالب:

ارسال نظر
نام شما: *
ایمیل: *
نظر شما:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال امنیتی: تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
کاراکترها را وارد نمایید: