مبلمان اداري

صندلی مدیریت کلاسیک

4-12-1394, 09:58
بازدید: 5203
نظرات: 0

 امروزه با صرف زمان بسیار زیادی در حالت نشسته بر روی صنلی است.برای جلوگیری از مشکلات انتخاب صندلی مناسب بسیار حائز اهمیت است.صندلی مدیریت نیزبخشی ازمبلمان موجود در دفتر کار بحساب می آید و تاثیر بسیار زیادی بر زیبایی در دکوراسیون دفتر کارخواهند گذاشت.

صندلی مدیریت مناسب

صندلی های مدیریتیباید با توجه به شغل موردنظر ویژگی های به خصوصی داشته باشد. پشتیصندلی مدیریتباید طوری انحنا داشته باشد که گودی کمر را در زمان تکیه دادن به آن حفظ کند. اگر پشتی صندلی صاف باشد می توان برای حفظ گودی کمر از یک بالشت در پشت کمر استفاده کرد البته به شرطی که باعث ناراحتی فرد نشود.کفی و پشتی صندلی باید از جنس مناسب باشد و بهتر است خلل و فرج داشته باشد تا شخص عرق نکند و لباس به بدن اش نچسبد.......


بعضی مشاغل نیاز به نشستن و ایستادن های مکرر دارند. در این صورت بهتر است از صندلی های خاص و بلند استفاده کرد؛ مانند صندلی های بلندی که در رستوران ها استفاده می شوند زیرا نشستن و ایستادن روی این صندلی ها راحت تر است و لازم نیست فرد به صورت کامل روی آن بنشیند. در عین حال نیز باعث می شود بین ایستادن های مکرر خستگی تا حدودی برطرف شود.

شاید تا به حال واژه ارگونومیک را زیاد شنیده باشید و بدانید که هر وسیله‌ای مانندمیز یا صندلیکه متناسب با ویژگی‌های بدن انسان ساخته شده باشد، از این صفت برخوردار است.

وقتی یک صندلی طراحی ارگونومیک دارد، می‌تواند وزن یا در واقع سنگینی شما را بر روی بخش‌های مختلف بدن، تقسیم کند. در این مورد ارتفاع صندلی یکی از موارد تاثیرگذار است؛ در واقع صندلی نه باید خیلی بلند باشد نه خیلی کوتاه. اگر بیش از حد بلند باشد، به قسمت‌های درونی زانو فشار وارد می‌شود و در حالی‌که هیچ وزنی روی پاهای شما نیست، قسمت‌های دیگری از بدنتان تحت فشار زیادی قرار دارند. در مقابل، صندلی بسیار کوتاه هم، سنگینی را بر روی استخوان‌های نشیمنگاه می‌اندازد.

در هنگام انتخاب و خریدصندلی اداریسعی کنید بهترین و مدرنترین آنرا انتخاب نمایید .

 

صندلی و مبلمان اداری با انتخاب مناسب قادر خواهد بود حرکات شما را بر روی صندلی سازمان یافته کند .

 

بنابراین داشتن یکصندلییامبلمان اداریبه شما احساس آرامش می دهد و کمک میکند تا زمان برای شما به سرعت سپری شود .

صندلیهای اداری مبلمان اداری ایپکاشاملصندلیهای چرم برای میز مدیریت، صندلی با پارچه استاندارد برای اتاق انتظار، اتاق ملاقات و مناطق پذیرش میباشد .

 

ایپکا با عرضه طیف وسیعی ازصندلی اداریمیتواند راحتی ، سبک و حرفه ای بودنصندلی اداریرا تضمین میکند .

 

صندلی اداریمناسب جز ضروری برای تجربه کار روزانه است .

یکی از مهمترین گزینه هایی که در محیط کاری و همچنین تجهیز محیط های کاری مورد توجه می باشد انتخابصندلی اداریمی باشد. با افزایش فعالیت های افراد در جامعه و با توجه به این موضوع که افراد زیادی را در محیط های اداری و شرکتی می گذرانند و مجبور می باشند از"صندلی اداری"استفاده کنند-" صندلی اداری"باید طوری طراحی شود که مصرف کننده دچار هیچگونه صدمه و مشکلی نگردد و بتواند بدون هیچ دغدغه ای در اندامش به بهترین شکل ممکن روی موضوع کاری خود تمرکز نموده و وظایف محوله را انجام دهد.
در محصولات ارائه شده توسط" مبلمان اداری ایپکا"،"صندلی اداری"جایگاه ویژه ای داشته و فرایند بهبود طراحی در" صندلی اداری"از دیدگاهارگونومیورعایت آناتومیبدن هنگام نشستن مورد توجه قرارگرفته و بدیهی است که منافع حاصل از آن در جهت ایمنی مصرف کنندگان" صندلی اداری"و همچنین ارتقای بهره وری خواهد بود

دارا بودنصندلی اداریراحت می تواند زمان بیشتری برای تمرکز بر روی کار و پروژهه های در دست احداث شما ارائه دهد...

صندلی اداریبا دارا بودن مفصل گردنده با ویژگی مانند تنظیم ارتفاع و توابع شیب می تواند بدن شما را آنگونه که راحت است پشتیبانی کند .

طراحی مناسب و دلنشین با توجه به اصول زیبایی شناختی و ارگونومی ، عوامل اصلی ارتقاء کیفیت زندگی کاری هستند. صندلی اداری یکی از اجزای اساسی در محل کار است و انتخاب یک محصول مناسب تاثیر مستقیم برسلامتی کاربر و آرامش فضای کاری دارد. ایپکا باارائه انواع صندلی های اداری در راستای ارتقای کیفیت زندگی کاری گام برمی دارد.
ایپکا با طراحي و توزيع محصولات و خدمات با كيفيت موجب ارتقاي كيفيت زندگي مدرن و کلاسیک مي شود و بستري مناسب رابرای شما به ارمغان می آورد. . . .

 

برای زیبا تر جلوه دادن دفتر کار خودازمبلمانياصندلي راحتياستفاده کنيد تا پذيرايي از مشتريان راحت تر باشد
و بيشتر آنها را جذب کند.ميز و صندليرا که در فضاي کاري استفاده ميکنيد با ديگر صندلي ها در اتاقها يا قسمت هاي ديگر از لحاظ رنگ و طراحي هماهنگ کنيد تا محيط کاري شما زيبا تر باشد

با استفاده ازصندلی های مدیریت ایپکاشما در روز چندین مرتبه دچار مشکل میشویدحس دوگانگی که به شما دست میدهد که آیا در منزل بر روی بهترین و راحتترین کاناپه ی شخصی هستید یا در محل کارباعث میشود رفتن به منزل را به تاخیر بیاندازید که این باعث ...

صندلی اداری ارگونومیپسند راه طولانی را برای جلب رضایت مشتریان در طول سال آمده است .

صندلی های اداری ارگونومیمناسب با کمر و ستون فقرات برای بهره وری و استراحت کارکنان طراحی شده است .


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

صندلی مدیریت کلاسیک

تگ مطالب: