مبلمان اداري

مبلمان اداری فاخر

16-08-1395, 13:03
بازدید: 6343
نظرات: 1

زمانی در زندگی کسب و کار اداری شما میرسد که شما باید بپرسید :
چه زمانی را باید برای خرید مبلمان اداری و ست اداری جدید قرار دهم ؟
شاید دفتر کار شما در حال جا به جایی و نقل مکان به یک ساختمان جدید و یا شاید شما باری تشویق همکاری بیشتر همکاران و افتتاحیه دفتر اداری خود و یا شاید
شما میخواهید مبلمان اداری دفتر خود را تعویض کنید .
خوشبختانه گزینه ی مناسب وجود دارد .
 بهترین راه برای جلوگیری از هدر رفتن وقت و پول و جلوگیری از پشیمانی پس از خرید این است که یکسری اصول ابتدایی را در ذهن داشته باشید و خرید خود را بر اساس آن اصول استوار نمایید. توجه به این اصول هم قبل از خرید و هم زمانیکه برای خرید روانه بازار می‌شوید حائز اهمیت هستند.

بدانید چه می‌خواهید

نیازهای خود از خریدمبلمان اداریرا به دقت بررسی نمایید حال چه بخواهید یک اتاق ازمحیط کارخود رامبلمان اداریکنید و چه کل خانه و شرکت را و یا تنها قصد خرید یک نیم ست را داشته باشد. در هر صورت باید تصمیم بگیرید که چه می‌خواهید و قرار است تا چه مدتی از آن استفاده کنید.

آیا برای مدت زمان کوتاهی به آن نیاز دارید؟

مانند صندلی‌های مخصوص نوزاد که خیلی زود برای او کوچک خواهد شد؛ و یا اینکه قصد دارید در دراز مدت از آن استفاده کنید؟

مانند مبلمان اتاق پذیرایی و مبلمان اداری.. . . .

توجه به این نیازها به شما کمک می‌کند که در وقت، انرژی، و هزینه‌های خود صرفه جویی کنید.

مبلمان اداری ایپکابه ایجاد دفاتر منحصر به فرد با فرهنگ ایده آل آریایی با تکیه بر روش های انتخابی خود مدیرانجهت برگزیدنمبلمان لوکس اداریمناسب با سلایق مختلفکمک میکند.نتیجه این عملکرد یک محل کار یا دفتر اجرایی استکه باعث می شود مردم و مشتریان مفتخر به همکاری با شما باشند ، عنوان شما را رشد می دهد .مبلمان اداری ایپکابا استفاده از ترکیب قوی ازست های مبلمان اداری و خاصمحصولات خود، یک ساختار قیمت گذاری خاص، و گزینه های تامین فضایدکوراسیون اداریبرای شرکترا در هر ابعاد ، برای شما به ارمغان می آورد .

انتخابمبلمان اداری مناسببرای دفتر کار بسیار مهم است.

این انتخاب نه تنها منجر به رفاه بیشتر دفتر میشود بلکه بهره وری و دارا بودن کارکنان آینده نگر را در پی دارد.

علاوه بر این دارا بودن فضای مناسب برای خریدمبلمان ادارینیز بسیار حائز اهمیت است.

در ضمن هر چه برنامه های خود کاری خود را در نظر داشته باشید ، انتخاب شما برای مبله کردن دفتر کاری شما به یک محیط مساد برای کار تبدیل میشود

قرار دادنمبلمان اداریبا ابعاد بزرگ در دفتر کار کوچک با فضای تنگ حرکت شما را دفتر و اطراف آن محدود میکند.

بنابراین ابتدا از ابعاد دفتر خود مطمئن شوید و تحقیق و پژوهش را از همان دفتر کار خود به حداکثر برسانید .

تنظیم اینکه چه مبلمانی به کار شما می آید به نوع کارکرد شما کمک بزرگی خواهد کرد .

حرف آخر اینکه به یاد داشته باشید راحتی را برای تیم کار خود به ارمغان می آورد .

 

 

در هنگام خريدميز ادارىبايد به نكاتى توجه كرد ابتدا فضايى را كه ميخواهيم ميز را در آنجا قرار دهيم با دقت اندازه گيرى ميكنيم جهت قرار گيرى ميز را در آن اتاق ميبايست تجسم كنيم زاويه اى كه فرد پشت ميز خواهد نشست آيا مناسب است يا خير به عبارتى در حال نشستن در پشت ميز آيا رو به سمت ورودى فضا قرار ميگيرد يا خير آيا در حالت كار پشت ميز نور پنجره روى مانيتورى كه روى ميز قرار ميگيرد تاثير گذار است يا خير،بايد فاصله لبه داخلى ميز تا ديوار پشت فردى كه پشت ميز قرار ميگيرد به حدى باشد كه صندلى به راحتى در آن فضا حركت كند و فرد بتواند به راحتى جايى براى نشستن و برخواستن از روى صندلى داشته باشد ميز بايد به گونه اى در آن فضا قرار بگيرد كه مانعى براى تردد فرد به پشت ميز و قسمتهاى ديگر نباشد اگر ميز داراى ال كناره ميباشد طرف قرار گرفتن ال به صورت چپ يا راست حتما نسبت به توضيحات بالا در نظر گرفته شود

باید به یاد داشته باشید که قبل از آوردن مبلمان به محیط کار خود اصولبهداشت و نظافت را رعایت کنید.

نظافت همان چیزی است که شما نباید در محیط کار از آن چشم پوشی کنید.

عدم وجود نظافت در محیط کار منجر به غیبت کارکنان و همچنین قرار گرفتنمبلمان اداریبه عنوان یک پاک کن در دفتر می انجامد.

 

. بیشتر کار آفرینان، شخصیت شرکت خود را با استفاده ازمبلمان اداری لوکسبازتاب می دهند. امروزهمبلمان اداری کارشناسی و مدیریتیای وجود دارد که بسیارشیک و کاربردیهستند. این طراحی ها کارآمد بودن شرکت شما و متعهد بودن در موفقیت را به مشتری ها القا می کنند.

مبلمانبخش اعظم زیبایی یک دفتر را شکل می دهد. هر چه فضا بیشتر باشد هزینه ای که باید صرف خرید مبلمان کرد بیشتر است. بخش زیادی از فضایمبلمان دفتر کارخارج از دسترس و در قسمت هایی قرار می گیرند که باعث کسل شدن فرد منتظر می شود. شما می توانید ازمبلمان اداری ایپکااستفاده کنید تا جلوه و نمای دفتر کار شما را جذاب و دوست داشتنی کند. امروزه جنس,رنگ و طرح های جدید مبلمان اداری آن قدر متنوع شده که خریدار در نگاه اول سر درگم می شود مبلمان اداری از جمله وسایلیست که چون بسیار مورد استفاده قرار می گیرد,انتخاب نوع ارزان آن مقرون به صرفه نمی باشد .پیش از اینکه اقدام به خرید مبلمان اداری کنید حتما نیازها و ظرفیت های دفتر کار خود را اولویت بندی نمایید.باید در هنگام خرید مبلمان اداری به میزان فضایی که برای کاردر اختیار دارید توجه کامل داشته باشید. . موقع خرید مبلمان اداری نسبت به این موضوع اطلاع و اشراف کامل داشته باشید که مبلمان اداری دفترتان باید با دکوراسیون اتاق کارتان مثل کاغذ دیواری ها یا رنگ دیوارها و دیگر وسائل اداری دفتر کارتان هماهنگی کافی داشته باشد.

در انتخاب مبلمان برای فضاهای اداری به این نکته باید توجه کرد که به خاطر رسمی بودن فضا راحتی مبلمان اهمیت زیادی ندارد و ایجاد حس رسمی و اداری بودن تنها توسط مبلمان های خاص اداری امکان پذیر است.

باید به یاد داشته باشید که قبل از آوردن مبلمان به محیط کار خود اصولبهداشت و نظافت را رعایت کنید .

نظافت همان چیزی است که شما نباید در محیط کار از آن چشم پوشی کنید .

عدم وجود نظافت در محیط کار منجر به غیبت کارکنان و همچنین قرار گرفتنمبلمان اداریبه عنوان یک پاک کن در دفتر می انجامد .

رسمي ترينمبلمان فضاي اداريبه بخش مدیریت اختصاص مي يابد. اين فضا مي بايست براي القاي حس رياست و مديريت نسبت به فضاهاي موجود شکيل تر و محلي مناسب براي پذيرايي از ميهمانان مدير باشد.

 
مبلمان اداری فاخر
 
گزینه مناسی انتخاب مبلمان اداری لوکس - میزهای اداری خاص - مبلمان اداری کلاسیک و صندلی های مدیریتی ایده آل برای دفتر کار شماست .

تگ مطالب:

نظر (1)
خوگر 16 مهر 1396 14:24
https://www.khooger.com/products/مبلمان-اداری
فروش مبلمان اداری

در سایت خوگر
لطفا لینک سایت ما را در سایت خود نمایش دهید همکار گرامی

https://www.khooger.com/

https://www.khooger.com/books

https://www.khooger.com/products/مبلمان-اداری
فروش مبلمان اداری

در سایت خوگر
لطفا لینک سایت ما را در سایت خود نمایش دهید همکار گرامی

https://www.khooger.com/
پاسخ          1
ارسال نظر
نام شما: *
ایمیل: *
نظر شما:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال امنیتی: تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
کاراکترها را وارد نمایید: