مبلمان اداري

مبلمان اداری مدرن(قسمت اول)

16-08-1395, 13:03
بازدید: 8788
نظرات: 0

محل کار :

 

 

 


ایپکا با بالاترین کیفیت ، طراحی مدرن و فن آوری خلاقانه را ترکیب میکند . روش های مدرن کاری به راه حل های اداری مدرن با بکارگیری مبلمان اداری هوشمند و تبدیل مناظر اداری به چشم اندازهای شهری نیاز دارد . هر چیزی که شما برای کار با کیفیت ، شفاف ، کاربردی و مرتب در مکان و ارتفاع مناسب نیاز دارید ، وجود دارد.فضای جلسات و کنفرانس ها ، مکانهای سودمند مدرن هستند . یک نمونه کاربردی مبلمان برای تزئین این فضاهها  مورد نیاز است. این نمونه کار می تواند میزهای کنفرانس چند بخشی را به میزهای جلسه و یکپارچه تبدیل کند

 

همکاری :

  

 
  

انواع گوناگونی از مبلمان برای همکاری و ارتباط وجود دارد .این فضاها برای همکاری ، جلسات ایستاده ، سمینارها و فضاهای نمایش ، کارگاهها و مذاکرات کوچک و جلسات غیر رسمی وجود دارد .ملاقات با یکدیگر ، انتقال دانش و خلاقیت تنها زمانی ممکن است که ما با یکدیگر گفتگو کنیم .

 
 

ترکیبی جذاب :

 

   

 

در این نمونه دو نیمکت بال مانند مقابل یکدیگر قرار گرفته اند که تعامل اجتماعی را برای جلسات یا کار گروهی فراهم میکند . این مدل به صورت 4 و یا 6 نفره در دو ارتفاع مختلف به بازار عرضه شده است . بالش های جانبی نقش تمرکز در مذاکرات را ممکن میسازد . این دو نیمکت بال مانند با دو عنصر اتصال روی کف بوسیله یک قاب فلزی پایدار متصل شده است .

 

میزی برای تمام جلسات : 

 

این یک مدل هوشمند در سیستم اداری است ، همچنین برای ارتباط چهره به چهره در جلسات ، کنفرانسها و سمینارها ایده ال میباشد . سیستم هوشمند این مدل شامل : صندلی های انفرادی ثابت ، میزهای تاشو ، قطعات معلق ، صفحات نمایشی و سایر متعلقات میباشد . 
 

تگ مطالب: مبلمان اداری