مبلمان اداري

اتاق کوچک راحت و آسوده

24-03-1395, 02:14
بازدید: 3640
نظرات: 0

 سیستم اتاق در اتاق ساده با روشنایی و تهویه مستقل مناطق خصوصی موقت در فضاهای باز ایجاد میکند . در حالیکه عناصر براق روشنایی فضای اطراف را منتقل میکند ، دیوارها و جدارها حریم خصوصی بهینه ای را در صورتیکه مطلوب باشد ، ارائه میدهد .


   

 گزینه هایی متفاوتی برای تحلیل و تعیین نهایی مبلمان وجود دارد . اتاق جلسه ، جلسات ایستاده ، اتاقک کسب و کار و یا باجه تلفن امکان پذیر است . در حالیکه عناصر براق روشنایی فضای اطراف را منتقل میکند، دیوارها و جدارها حریم خصوصی بهینه در صورتیکه مطلوب باشد را ارائه میدهد .

 

   

طراحی منحصر بفرد و در دسترس در چهار اندازه راحتی با کیفیت و زیر ساخت های فنی کامل در زمان مونتاژ بسیار کوتاه ارائه میدهد . باجه تلفن و نوع کوچک برای یک نفر ، نوع متوسط برای دو تا چهار نفر ، نوع بزرگ مناسب برای شش نفر میباشد .

 یک عنصر تکنولوژی سقف کاذب با نور LED  کاملا یکپارچه و تهویه محدوده اتاق وجود دارد . این مدل در دو سطح یک و دو صوتی وجود دارند .


   تگ مطالب: مبلمان اداری

ارسال نظر
نام شما: *
ایمیل: *
نظر شما:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال امنیتی: تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
کاراکترها را وارد نمایید: