مبلمان اداري

میزهای تیمبا

14-04-1395, 02:09
بازدید: 3787
نظرات: 0

 چوب عنصر اصلی طراحی میزهای تیمبا میباشد و علت انتخاب این کلمه به دلیل شباهت آوایی با کلمه چوب میباشد . پایه های این مدل از چوب بلوط میباشد و در پایان کار میتوان با رنگ آمیزی مدرن قاب های مختلفی از این مدل تهیه کرد .

 در برخی از مدلها پایه ها کمی مخروطی شکل هستند و زمانیکه به سمت زمین نزدیک میشوند نازکتر میشوند . مواد تشکیل دهنده این مدل با کیفیت بالا ، ثبات رنگ ها ، مقاوم در گرما ودیگر شرایط آب و هوایی هستند .


 

 

 مجموعه ای از این مدل میزها در قسمت بالای مرکزی دارای صفحه گردان میباشند که در آنجا برق و دیگر اتصالات برقی و اتصالات شبکه در موجود است که خود این قسمت یک فضای ذخیره سازی است که شامل خودکارها ،نوت پدها و دیگر لوازم ضروری را میتوان در این قسمت قرار داد . به کمک  دوار بودن این قسمت بالا میتوانید با هر تجهیزاتی اتصال برقرار کنید چرا که در هر دو جهت قابلیت چرخش دارد .


   

 این قسمت بالا به دو شکل دایره ای و مستطیل شکل یا گوشه های گرد میباشد که جنس آن از ام دی اف با پودر سفید و یا خاکستری است که میتواند با بقیه قسمتها هماهنگی داشته باشد ،این مدل یک انتخاب خوب برای مبلمان سالن های غذا خوری و اداری است .


   

 در صندلیهای طرح کلاسیک این مدل در قسمت پایین صندلی یک ساختار فلزی در رنگهای سفید و سیاه وجود دارد که برای حالتهای نشسته و یا ایستاده و یا جلسات غیر رسمی بسیار مناسب میباشد .

 

تگ مطالب: مبلمان اداری

ارسال نظر
نام شما: *
ایمیل: *
نظر شما:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال امنیتی: تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
کاراکترها را وارد نمایید: