مبلمان اداري

میز مدرن

30-04-1395, 18:20
بازدید: 5726
نظرات: 0

عملکرد بالای فعالیت کارگاهها به وسیله تعامل میان شرکت کنندگان مشخص میشود . نقشهای متغیر و استفاده از فرمهای ارتباطی ، مشخصه خلاق کار و ایجاد نیاز برای ارتباطات اتاقها که راههای تغییر پذیر در مبله کردن هستند ، میباشند.


   
 

در رابطه با مبلمان تمرکز بر روی پوبایی و جذابیت محیط است . بیشتر به طور خاص هدف برطرف کردن نیاز برای رسیدن به بالاترین سطح انعطاف پذیری و عملکرد قطعات منحصر بفرد مبلمان میباشد . در سمینارها و کارگاههای آموزشی در تطابق با چیزهایی که این گروهها نیاز دارند، تغییرات اعمال میشوند . شرکت کنندگان خود را به آرایش مبلمان وفق میدهند و این مدل تمامی شرایط را فراهم میکند .


   

 ساخت و طراحی هوشمند ،حمل و نقل آسان و ارگونومیک بودن باعث تبدیل شدن به یک مبلمان فاخر میشود . این مدل میزها قابلیت بسته شدن میباشد ،همچنین دارای انواع تنظیمات میباشد ، با کنار هم قرار دادن میزها تبدیل به سطوح بزرگتری میشود .

 
 
 

تگ مطالب: میز, مبلمان

ارسال نظر
نام شما: *
ایمیل: *
نظر شما:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال امنیتی: تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
کاراکترها را وارد نمایید: