مبلمان اداري

فضای ذخیره سازی

6-05-1395, 23:08
بازدید: 1458
نظرات: 0

تحرک ، انعاف پذیری و تطبیق پذیری اجزای اصلی و کلیدی یک دفتر کار مدرن هستند . این مدل نیازمندیهای تحرک پذیری برای هر مدل دفتر کار را برآورده میکند .این هوشمند بودن ،تکنولوژی بالا ،گزینه های ایده آلی برای قسمتی از تجسم عمومی و مبلمان چند منظوره است.


   
 

برای تیم و پروژهای کاری و برای استفاده در طول جلسات ، نور و عملکرد قابلیت تبدیل شدن گزینه های کمکی مبلمان برای بهترین انتخاب فضای کاری شخصی است . دو لوله دایره ای شکل و ساخته شده از آلومینیم و چهار شانه آلومینیومی فرم اساسی ساختار مانند که میتوانند مجهز با محفظه و کشوها و جعبه ها است که قابل استفاده در انواع استایلهای متنوع مثل :دکور ، رنگهای خالص و یا روکش سبد ذخیره سازی برای پنهان کردن کابل که یک کاور فابریک زیبا است ، میباشد . مکانیسم تنظیم ارتفاع ابزاری رایگان در یک گرید 13 میلی متری 72-85 سانتی متر (سایز متوسط) و یا 97-110 سانتی متر (سایز بزرگ) از دیگر ویژگیهای مناسب این مدل میباشد .


تگ مطالب: مبلمان اداری

ارسال نظر
نام شما: *
ایمیل: *
نظر شما:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال امنیتی: تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
کاراکترها را وارد نمایید: