مبلمان اداري

تبدیل محل کار به فضایی راحت و آرامش بخش

1-09-1395, 12:08
بازدید: 2972
نظرات: 0


  • اولین چیز برای راحت بودن در دفتر کار انتخابصندلی مدیریت و میز مدیریت مناسب است چرا که انتخاب درست مبلمان اداری ، اجرای برجسته ی در بر قراری ارتباط است که احساس راحتی استقبال بیشتری نسبت به بحث و گفتمان ایجاد خواهد کرد.

 

 

 

تبدیل محل کار به فضایی راحت و آرامش بخش


 


  • در حالت ایده آل یک فضای کار باید از پنجره و نور طبیعی برخوردار باشد زیرا نور خورشید باعث افزایش خلق و خو میشود، اما از آنجایی که همیشه ممکن نیست از نور طبیعی بهره برد می توان با تنظیم نور کافی در محیط کار به انجام فعالیت ها پرداخت.

 

تبدیل محل کار به فضایی راحت و آرامش بخش

 

 

 

  • سعی کنید فقط عناصر مورد نیاز را بر روی میز کار خود قرار دهید ، چرا که میز کاری آشفته باعث کاهش بهره وری و بی توجهی به استراژی کسب و کار میشود.

موسیقی می تواند در هنگام کار های تکراری هر روزمانند چک کردن ایمیل و.... یک ترکیب خوب از موسیقی و کار را برای شما به وجود بیاورد.

 

 

تبدیل محل کار به فضایی راحت و آرامش بخش

 


 

 

 


 

 

  • همچنین وجود گیاهان سبز موجب افزایش کیفیت زندگی و بهره وری کارمندان می‌شود ، از این رو، دفتر کار باید به گونه‌ای طراحی شود که فضایی سبز، شاد‌تر و سازنده‌تر داشته باشد.یک محل کار سبز کمک می‌کند تا کارمندان بیشتر به فعالیت‌های فیزیکی، ذهنی و عاطفی مشغول شوند. همچنین، محیط کاری سبز می‌تواند باعث افزایش سلامت روانی شود و وجود گل و گیاه در محیط کار میل و رغبت کارکنان را برای کار کردن بیشتر می‌کند.

 

تبدیل محل کار به فضایی راحت و آرامش بخش

 


 

تگ مطالب:

ارسال نظر
نام شما: *
ایمیل: *
نظر شما:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال امنیتی: تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
کاراکترها را وارد نمایید: