اکسسوری های اداری


اکسسوری اداری به لوازمی گفته می شود که برای تزیین و زیباتر کردن فضاهای اداری به کار می رود. به بیانی  دقیق تر اکسسوری در صنعت مد، به لوازم جانبی خانه و شرکت ها گفته می شود که تمرکز آن بر روی جزئیات است. این وسایل متناسب با سایر مبلمان اداری شرکت، انتخاب می شوند و باعث زیباتر شدن فضا و بالا رفتن راندمان کاری پرسنل می شود. بعضی از اکسسوری ها عملکردی فراتر از جنبه تزئینی شان دارند و به نوعی بعنوان نظم دهنده و جداکننده از آنها استفاده می شود که فضای اداری را از هر گونه شلوغی و بهم ریختگی دور نگه می دارد. همانطور که می دانید، هر چه محیط کار، نظم و آرایه بیشتری داشته باشد، ذهن در طول فعالیت کمتر خسته شده و از آشفتگی های روزمره دور می ماند. خوشبختانه این وسایل زینتی و پرکاربرد، بیش از پیش مورد توجه مدیران آگاه و موفق قرار گرفته است؛ خصوصاً برای دکوراسیون های اتاق مدیریت کلاسیک خیلی بیشتر از گذشته از اکسسوری های اداری در کنار مبلمان اداری کلاسیک، استفاده می شود.

استفاده از مجسمه های دکوراتیو در تزیین دفاتر کاری

انواع اکسسوری اداری را بشناسیم!

گستردگی و طیف تنوع اکسسوری اداری بسیار زیاد است و از یک جاکارتی کوچک لوکس تا قفسه های بزرگ لاکچری را شامل می شود. تنها کافی است سری به وب سایت های فروشگاهی بزنید تا تنوع این محصولات را به چشم ببینید. به عنوان مثال می توان به این اکسسوری های خاص و جذاب اشاره کرد:

 • ساعت های دیواری مدرن و سنتی
 • انواع مختلف مجسمه های تزئینی
 • آباژورهای رومیزی و ایستاده
 • انواع تابلوهای نفیس و زینتی
 • جا کتی و جا لباسی های خاص و لاکچری
 • استند کتاب و مجلات
 • آینه های دکوراتیو و لاکچری
 • پارتیشن های چوبی متحرک
 • ست های رومیزی شامل جاکارتی، جامدادی، ارگانایزرها و ...
 • گلدان های زینتی بزرگ
 • قفسه های جداکننده
 • و .....

استفاده از گلدان و گیاهان زینتی در مطبوع کردن فضای ادارات و شرکت ها

 

ویژگی یک اکسسوری اداری لوکس

در انتخاب اکسسوری خاص، لازم است به این نکته توجه کنیم که محصول خریداری شده حتما باید با سایر لوازم شرکت هارمونی داشته باشد. نوع چیدمان و محل قرارگیری اکسسوری ها نیز از عوامل مهمی است که می تواند در زیبایی بیشتر فضا تاثیر گذار باشد. رنگ، فرم و اندازه اکسسوری نیز باید مطابق با میز و صندلی ها و قفسه ها انتخاب شود. کیفیت و مواد به کار رفته در محصول نیز یکی دیگر از موارد حائز اهمیت در زمان خرید اکسسوری های اداری می باشد.

در زمان خرید اکسسوری اداری لاکچری سعی کنید محصولی را انتخاب نمایید که فقط جنبه تزئینی نداشته باشد. هر چه اکسسوری کارایی و عملکرد بیشتری داشته باشد، ارزش ذاتی بیشتری به دست می آورد. قبل از هر چیزی به شما پیشنهاد می کنیم، سبک معماری دفتر کارتان را بشناسید! اگر سبک معماری شرکت کلاسیک تعریف شده است، استفاده از محصولات نفیس خاتم کاری و منبت کاری و ... جایگاهی ویژه ای پیدا می کنند. بالعکس برای فضاهای مدرن بهتر است از اکسسوری هایی استفاده کنید که دارای المان ها و عناصر سبک مدرن باشند.

 همانطور که می دانید، سبک مدرن دارای ویژگی های ساده و مینیمالی است که به گویا ترین زبان مفاهیم را انتقال می دهد. در سبک های مدرن که اغلب جوان پسند نیز هستند، اهمیت به زیبایی و سادگی توامان با هم در نظر گرفته می شوند. اما در سبک های کلاسیک دست شما باز است تا از محصولات هنری لاکچری و پر ابهت میهنی یا خارجی استفاده کنید. در بهبود زیباسازی مکان اداری، گلدان ها، گل و گیاهان زینتی اهمیت فراوانی دارد. چه فضای اداری شما با المان های سنتی همسو باشد چه مدرن و حتی پست مدرن، وجود یک گیاه سرسبز و یک آکواریوم می تواند حیات و سرزندگی را به مجموعه شما القاء نماید.

آیا اکسسوری حتما باید گران انتخاب شود؟

انتخاب اکسسوری اداری با کیفیت که با متریال ممتاز ساخته شده باشد، از قیمت های بالایی برخوردار است. اما در دنیای مد و طراحی دکوراسیون داخلی، اکسسوری های بسیاری یافت می شود که ضمن زیبایی و کیفیت از قیمت های منصفانه و ارزانی نیز برخوردار هستند. گاه اندازه یک اکسسوری می تواند قیمت ها را تغییر دهد. خرید یک مجسمه متناسب با قفسه ها می تواند قیمت چندانی نداشته باشد. در ضمن توجه به این مساله نیز بسیار مهم است که کیفیت همیشه با گرانی همراه نیست. مطمئنا با کمی وقت گذاشتن می توانید اکسسوری مناسب دفترتان را پیدا کرده و محیط اداری و دفتر کارتان را مطبوع، دلنشین و کارآمدتر سازید.

جهت تهیه اکسسوری های اداری خاص و لاکچری، کارشناسان شرکت ایپکا می توانند به خوبی شما را در این زمینه راهنمایی کرده و برای تهیه اکسسوری هایی جذاب و مناسب دفترکارتان به شما مشاوره دهند.

جهت اخذ مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان شرکت ایپکا تماس حاصل بفرمایید.

محصولات ایپکا در این دسته بندی:


27 مرداد 1401

جا کتی