اتاق مدیریت کلاسیک


طراحی های اتاق مدیریت کلاسیک بسیار گسترده و متنوع است و با ایجاد تغییر در جزئیات، از نوع مبلمان اداری کلاسیک گرفته تا رنگ و نورپردازی اتاق می توان طراحی های منحصر به فرد و خاصی را مطابق با هر سلیقه ای  ایجاد نمود. طراحی اتاق مدیریت لاکچری علاوه بر احساس آرامش خاطری که به مدیریت مجموعه می دهد می تواند پرستیژ و اعتبار بیشتری را نیز به مشتری القاء نماید.

در گذشته برای اتاق مدیریت بیشتر از رنگ های خیلی تیره استفاده می شد اما امروزه طراحان طیف رنگ های متفاوت و زیباتری را به دامنه طراحی های خود اضافه کرده اند که باعث تنوع و زیبایی بیشتر دکوراسیون های اتاق مدیریت شده است و ضمناً تکراری و خسته کننده بودن فضاهای کاری را به شدت کاهش داده است.

ویژگی های اتاق مدیریت کلاسیک

قطعاً تخصیص فضایی بزرگ به اتاق مدیریت باعث می شود تا مبلمان اداری کلاسیک با زیبایی و وضوح بیشتری نمایش داده شود اما این بدان معنی نیست که سبک کلاسیک نمی تواند برای فضاهای کوچک کاربرد داشته باشد. با تغییر ابعاد و طرح ها و اجزای دکوراسیون می توان حتی در یک فضای کوچک نیز یک اتاق مدیریت کلاسیک شیک و لاکچری طراحی نمود.

اتاق مدیریت کلاسیک از اجزای مختلفی تشکیل می شود که عمدتاً شامل میز مدیریت کلاسیک، میز کنفرانس کلاسیک، کتابخانه کلاسیک، صندلی مدیریتی کلاسیک، نیم ست اداری کلاسیک به همراه میزهای جلو مبلی می باشد. علاوه بر این استفاده از اکسسوری های خاص در اتاق مدیریت وجهه لاکچری و متفاوتی به آن محیط می دهد. 

یکی دیگر از ویژگی های طراحی اتاق مدیریت لوکس، نورپردازی خاص آن است که باید دقیق و اصولی باشد. تا حد امکان بهتر است از منبع نور طبیعی برای اتاق استفاده شود و چنانچه این امکان وجود نداشت، از نورهای مصنوعی زرد رنگ به طور صحیح و درست استفاده شود تا علاوه بر تامین نور فضای کاری، درخشش و زیبایی مبلمان اداری کلاسیک را چند برابر نماید.

استفاده از چوب طبیعی در اتاق مدیریت لاکچری در قالب مبلمان اداری کلاسیک یا قسمتی از یک دیوار یا در کفی اتاق می تواند دید مخاطب را به خوبی جلب نماید.

برای ایجاد یک اتاق مدیریت کلاسیک لاکچری عوامل دیگری نیز دخالت دارند که در مقاله راه های ایجاد محیط کاری لوکس به تفصیل شرح داده شده است.

متخصصین و طراحان متبحر ایپکا افتخار دارند تا به بهره مندی از تجارب ارزشمند خود اتاق مدیریت لاکچری و زیبایی را برای کسب و کار شما به سبک کلاسیک طراحی و ایجاد نمایند.

جهت اخذ مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان شرکت ایپکا تماس حاصل بفرمایید.