سوالات متداول


1بعد از سفارش، چه مدت طول می کشد تا سفارش به دست من برسد؟
تمامی محصولات ایپکا به صورت دست ساز تولید می شوند و در فروشگاه ایپکا همواره حدود ۲۰۰ محصول آماده تحویل وجود دارد که پس از انتخاب آنها، سریعاً به محل کارتان ارسال می شوند. اما چنانچه سفارش طرح یا رنگ اختصاصی خود را داشته باشید، به طور معمول ساخت میزهای مدیریتی و کتابخانه ها ۴۰ روز کاری و ساخت مبلمان و صندلی های اداری ۲۰ روز کاری از تاریخ ثبت رسمی و نهایی شدن سفارش طول خواهد کشید.
2تا چه حد امکان "شخصی سازی" محصولات ایپکا وجود دارد؟
کلیه محصولات ایپکا از نظر رنگ و ابعاد قابلیت تغییر و شخصی سازی دارند، هرچند به دلایل فنی محدودیت هایی در تغییر ابعاد برخی از محصولات وجود دارد. به عنوان مثلا میزهای بزرگ تر از ۲/۲ متر جلو باز با دو ستون از استحکام کافی برخوردار نخواهند بود.
3در ساخت محصولات ایپکا از چه متریالی استفاده می شود؟
بطور معمول بدنه و رویه های میزهای اداری و کتابخانه ها، از مرغوب ترین چوب ها و روکش های چوب بلوط، گردو، صنوبر، راش ساخته می شوند که بسته به ساختار و طراحی قابل تغییر و اختصاصی سازی است. به صورت عمومی ساخت کتیبه های روی کار نیز با چوب راش می باشد. در تولید مبلمان اداری عموماً چوب سوپر راش وارداتی و چرم پیور مصنوعی یا چرم طبیعی با تنوع بسیار بالا استفاده می شود. کلیه یراق آلات به کار رفته در محصولات ایپکا از بهترین برندهای وارداتی بازار تامین می گردد.
4حمل و نقل و نصب محصولات ایپکا به چه طریقی انجام می گردد؟
با توجه به ظرافت بالای محصولات دست ساز و به منظور حفظ سلامت آنها، بسته بندی، حمل و مونتاژ محصولات حتماً باید توسط نیروهای متخصص و حرفه ای انجام شود. از این رو کلیه امور بسته بندی و ارسال محصولات توسط شرکت ایپکا انجام می شود و در سفارشات شهر تهران، مونتاژ محصولات نیز توسط همکاران ایپکا صورت می پذیرد که بسته به فاصله مکانی خریدار و میزان سهولت در حمل و نقل اجناس، هزینه آن جداگانه محاسبه می شود. برای مسیرهای خارج از تهران ارسال اقلام از طریق باربری های مورد اعتماد خریدار و شرکت ایپکا صورت می پذیرد که فیلم نحوه مونتاژ کالا نیز برای آموزش نصب در محل، برای خریدار ارسال می گردد.
5چگونه می توان چیدمان های متفاوتی از یک محصول را دید؟
همواره این امکان وجود دارد که در فضای فروشگاه مرکزی ایپکا، چیدمان های مختلف از یک محصول قرار داده شود تا از نزدیک مشاهده نمایید. همچنین تقریباً از تمامی محصولات قبلی ایپکا در محیط خریداران عکس هایی وجود دارد که برخی از آنها در صفحه "چیدمان شما" قابل رویت می باشد.
6روش مناسب برای تمیز کردن محصولات ایپکا چیست؟
بهترین روش برای تمیز کردن محصولات پولیش دار و چرمی، استفاده از دستمال های نانو بدون پرز و آب است. از برخورد هرگونه شوینده اسیدی با محصولات چوبی خودداری شود.
7پس از استفاده طولانی مدت از محصولات و در طول زمان، آیا ترمیم یا نگهداری خاصی مورد نیاز خواهد بود؟
از آنجاییکه متریال اصلی و مواد اولیه تمامی محصولات ایپکا از جنس چوب و رنگ طبیعی و مرغوب هستند، مرور زمان باعث جذاب تر شدن این محصولات خواهد شد و چنانچه به طور مرتب و به طور صحیح تمیز و پاکسازی شوند، نیاز به نگهداری خاصی نخواهد بود. اما همواره این امکان وجود دارد که با پولیش مجدد، زیبایی محصولات را چند برابر نمود. همچنین در صورت هرگونه آسیب به چرم و یا رنگ محصولات، تیم ایپکا آمادگی دارد نسبت به رفع مشکل اقدام نماید.
8چه عواملی در تعیین قیمت محصولات تاثیرگذار است؟
بعد از جنس و کیفیت چوب و یراق آلات که تاثیر مستقیم بر قیمت محصولات دارد، دستمزد استادکاران ماهر در ساخت، رنگ و پولیش محصول، یکی از اصلی ترین عوامل تعیین کننده قیمت می باشد. برای تولید هر محصول به دفعات پروسه رنگ و پولیش تکرار می شود تا کیفیت حاصل شود.
9آیا دقیقاً همان محصولی که در عکس می بینم را تحویل می گیرم؟
بله دقیقاً همان محصولاتی که در عکس های موجود در وب سایت و شبکه های اجتماعی ایپکا مشاهده می کنید، به شما تحویل داده می شود. همواره نیز این امکان وجود دارد تا از بین محصولات آماده تحویل موجود در فروشگاه مرکزی ایپکا، محصول مورد نظر خود را خریداری نمایید. همچنین در صفحه "چیدمان شما" تصاویر محصولات ساخته شده در محل کار مشتریان قبلی وجود دارد که می توانید کیفیت ساخت و زیبایی کارها را به خوبی مشاهده کنید.
10پروسه خرید و نحوه پرداخت به چه صورت است؟
پس از انتخاب طرح و رنگ محصول و پرداخت ۵۰ درصد از مبلغ فاکتور به عنوان پیش پرداخت، سفارش شما به صورت رسمی ثبت می گردد. ۵۰ درصد باقیمانده مبلغ فاکتور پس از تکمیل ساخت و در زمان تحویل محصول تسویه می گردد.