اکسسوری اداری


اکسسوری اداری به لوازمی گفته می شود که برای تزیین و زیباتر کردن فضاهای اداری به کار می رود و تمرکز آن بر روی جزئیات است. این دسته از تجهیزات و لوازم تزئینی، بخش لاینفک مبلمان اداری در نظر گرفته می شوند و در زمان استفاده از آنها در طراحی دکوراسیون، آنها را متناسب و همسو با سایر اجزای مبلمان اداری انتخاب می کنند.

وجود اکسسوری های اداری لوکس در یک محیط کاری، باعث زیباتر شدن فضا و بالا رفتن راندمان کاری پرسنل می شود. علاوه بر این، اکسسوری های لاکچری موجود در اتاق مدیریت، نشان دهنده ذوق و سلیقه مدیر و میزان توجه او به جزئیات و ظرایف است.

خوشبختانه امروزه این وسایل زینتی و پرکاربرد، بیش از پیش مورد توجه مدیران آگاه و موفق قرار گرفته و در دکوراسیون های اداری از آنها استفاده می شود. خصوصاً در دکوراسیون های اتاق مدیریت کلاسیک و اتاق مدیریت سلطنتی بیشتر از گذشته از اکسسوری های اداری لاکچری و منحصر به فرد در کنار مبلمان اداری کلاسیک، استفاده می شود.

کاربرد اکسسوری های ادرای:

اصلی ترین کاربرد اکسسوری اداری شیک، زیباتر کردن فضای کاری از طریق اضافه کردن جزئیات بیشتر به محیط است.

اما بعضی از اکسسوری ها عملکردی فراتر از جنبه تزئینی دارند و وجودشان در محیط اداری باعث بازدهی بیشتر و افزایش بهره وری می شود. بطور مثال میز مدیریت به دلیل وجود وسایل و مدارک متنوع و نیز استفاده طولانی مدت از آن، دچار به هم ریختگی های زیادی می شود. به طبع هرگونه شلوغی و بی نظمی بر روی راندمان و پیشرفت کاری اختلال ایجاد می کند. در این مواقع با استفاده صحیح و به جا از اکسسوری های اداری لوکس، علاوه بر زیبا کردن محیط کاری، می توان نظم و ترتیب را نیز در آنجا ایجاد کرد.

طبیعی است که هر چه محیط کار، نظم و آرایه بیشتری داشته باشد، ذهن در طول فعالیت کمتر خسته شده و از آشفتگی های روزمره دور می ماند.


جهت مشاهده نمونه های اکسسوری اداری اینجا کلیک کنید!


انواع اکسسوری اداری را بشناسیم!

گستردگی و طیف تنوع اکسسوری اداری خاص بسیار زیاد است و از یک جاکارتی کوچک لوکس تا قفسه های بزرگ لاکچری را شامل می شود. تنها کافی است سری به وب سایت های فروشگاهی بزنید تا تنوع این محصولات را به چشم ببینید. برای انتخاب اکسسوری های اداری لاکچری علاوه بر اینکه به سلیقه شخصی تان توجه دارید، هماهنگی و تناسب آنها با سبک دکوراسیون محل کار و سایر المان های اتاق را هم باید در نظر داشته باشید.

انواع مختلفی از اکسسوری های اداری شیک و جذاب وجود دارد که به عنوان مثال می توان به این موارد اشاره کرد:

  • ساعت های دیواری مدرن و سنتی
  • انواع مختلف مجسمه ها و تندیس های تزئینی لاکچری
  • لوستر، آباژورهای رومیزی و آباژورهای ایستاده
  • انواع تابلوهای نفیس و زینتی
  • جا کتی و جا لباسی های خاص و لاکچری
  • استند کتاب و مجلات
  • آینه های دکوراتیو و لاکچری
  • پارتیشن های چوبی متحرک
  • ست های رومیزی شامل جاکارتی، جامدادی، ارگانایزرها و ...
  • گلدان های زینتی بزرگ و فلاورباکس
  • کتاب های دکوراتیو و لاکچری
  • قفسه های جداکننده
  • گلدان های نفیس و فلاورباکس های خاص
  • و .....

ویژگی های اکسسوری اداری لوکس

در انتخاب اکسسوری لاکچری، لازم است به این نکته توجه کنیم که محصول خریداری شده حتما باید با سایر لوازم شرکت هارمونی داشته باشد. نوع چیدمان و محل قرارگیری اکسسوری ها نیز از عوامل مهمی است که می تواند در زیبایی بیشتر فضا تاثیر گذار باشد. رنگ، فرم و اندازه اکسسوری اداری نیز باید مطابق با میز و صندلی مدیریت، نیم ست اداری، کتابخانه و سایر المان های دکوراسیون انتخاب شود. کیفیت و مواد به کار رفته در محصول نیز یکی دیگر از موارد حائز اهمیت در زمان خرید اکسسوری های اداری می باشد.

اکسسوری اداری

اکسسوری های اداری لاکچری باعث زیباتر شدن میز مدیریت می شود

در زمان خرید اکسسوری های اداری لوکس سعی کنید محصولی را انتخاب نمایید که فقط جنبه تزئینی نداشته باشد. هر چه اکسسوری کارایی و عملکرد بیشتری داشته باشد، ارزش ذاتی بیشتری به دست می آورد. قبل از هر چیزی به شما پیشنهاد می کنیم، سبک معماری دفتر کارتان را بشناسید! اگر سبک معماری شرکت کلاسیک تعریف شده است، استفاده از محصولات نفیس خاتم کاری و منبت کاری و بزرگ و حجیم جایگاه ویژه ای پیدا می کنند.

بالعکس برای فضاهای مدرن بهتر است از اکسسوری هایی استفاده کنید که دارای المان ها و عناصر سبک و مدرن هستند. همانطور که می دانید، سبک مدرن؛ که اغلب جوان پسند است، دارای ویژگی های ساده و مینیمال است که به گویا ترین زبان مفاهیم را انتقال می دهد. در سبک های مدرن که اغلب جوان پسند هستند، توامان به زیبایی و سادگی اهمیت داده می شود. اما در سبک های کلاسیک دست شما باز است تا از محصولات هنری لاکچری و پر ابهت استفاده کنید.

در دکوراسیون اداری، بهبود و زیباسازی فضا با استفاده از گلدان های بزرگ و گیاهان زینتی اهمیت فراوانی دارد. چه فضای اداری شما با المان های سنتی همسو باشد چه مدرن و حتی پست مدرن، وجود یک گیاه سرسبز و یک آکواریوم می تواند حیات و سرزندگی را به مجموعه شما القاء نماید.


آیا اکسسوری حتما باید گران انتخاب شود؟

انتخاب اکسسوری اداری خاص و با کیفیت که با متریال ممتاز ساخته شده باشد، از قیمت های بالایی برخوردار است. اما در دنیای مد و طراحی دکوراسیون داخلی، اکسسوری های بسیاری یافت می شود که ضمن زیبایی و کیفیت از قیمت های منصفانه تری برخوردار هستند. گاه اندازه یک اکسسوری می تواند قیمت ها را تغییر دهد. خرید یک مجسمه متناسب با قفسه ها می تواند قیمت چندانی نداشته باشد.

در ضمن توجه به این مساله نیز بسیار مهم است که کیفیت همیشه با گرانی همراه نیست. مطمئنا با کمی وقت گذاشتن می توانید اکسسوری لاکچری و با کیفیت مناسب دفترتان را پیدا کرده و محیط اداری و دفتر کارتان را مطبوع، دلنشین و کارآمدتر سازید.

برای تهیه اکسسوری های اداری خاص و لاکچری کارشناسان شرکت ایپکا می توانند به خوبی شما را در این زمینه راهنمایی کرده و به سوالات شما پاسخ دهند. برای تهیه اکسسوری های اداری لوکس و منحصر به فرد برای اتاق مدیریت خود، با مشاورین ما در تماس باشید.