میز مدیریت گلدانی

مبلمان اداری سلطنتی


در دنیای پر رقابت امروز ، متفاوت بودن و نمایش این وجه تمایز به مشتریان اهمیت بسیاری دارد زیرا تعبیر موفقیت نیز با  گذشته تفاوت بسیاری کرده است. دیگر کمتر کسی را می توان یافت که بدون در نظر گرفتن اثربخشی و اهمیت دکوراسیون در میزان موفقیت و روند کاری، فضای اداری خود را چیدمان کند. برای ایجاد محیطی منظم، زیبا  در عین حال با شکوه و شیک، استفاده از مبلمان اداری سلطنتی نسبت به سایر سبک ها ارجحیت دارد.

مبلمان ادرای سلطنتی با زیبایی ها و کنده کاری های شکیل اش می تواند فضایی شیک و مجلل را ایجاد کند. وجود نقش و نگارهای مختلف بر روی چوب، جذابیت دو چندان به هریک از اجزای مبلمان اداری سلطنتی می دهد.

همانطور که از نام این نوع مبلمان می توان حدس زد، مبلمان اداری سلطنتی ترکیباتی از رنگ های طلایی یا نقره ای دارد که به این نوع مبلمان ظاهری شاهانه و پر زرق وبرق می دهد. سبک سطلنتی و مبلمان اداری سلطنتی نیاز یه فضای بزرگ دارد تا خود را جلال و ابهت خود را به خوبی نشان دهند.

تفاوت مبلمان اداری سلطنتی با مبلمان اداری کلاسیک

مبلمان اداری سلطنتی در جزئیات تفاوت بسیاری با مبلمان اداری کلاسیک دارد. تنوع و پیچیدگی بیشتر در نقشها  و طرح های روی بدنه مبلمان اداری سلطنتی، آن را از سبک کلاسیک متفاوت می کند و اتفاقاً وجود همین نقش ها و طرح های چوبی است که وزن مبلمان اداری سلطنتی را در مقایسه با مدل های کلاسیک سنگین تر می کند.

میز مدیریت گلدانی

از دیگر تفاوت های این دو سبک مبلمان این است که مبلمان اداری سلطنتی به واسطه چوب بیشتری که در سا خت آن استفاده می شود و پیچیدگی های بیشتری که در منتب کاری  روی بدنه آن وجود است، در مقایسه با مبلمان اداری کلاسیک قیمت و ارزش بیشتری دارد. همچنین ابعاد مبلمان اداری سلطنتی اصولاً بزرگ تر و حجیم تر است و فضای بیشتری را برای قرار دادن نیاز دارد.

 

در مبلمان اداری سلطنتی از چه چوبی استفاده می شود

در مبلمان اداری سلطنتی همیشه از چوب طبیعی استفاده می شود زیرا  چوب دوام بالایی دارد و چنانچه به درستی نگهداری شود، مبلمان اداری سلطنتی برای چندین سال بیشترین ماندگاری و زیبایی را خواهد داشت. مبلمان اداری سلطنتی به ندرت پیش می آید که نیاز به تعمیر داشته باشد.

برای ساخت مبلمان اداری سلطنتی از انواع مختلف چوب استفاده می شود. چوب بلوط، گردو و راش و چند مورد دیگر از پرکاربردترین انواع چوبی هستند که عمدتاً در ساخت مبلمان اداری سلطنتی از آنها استفاده می شود.

شرکت ایپکا با بهره مندی از مشاوران خبره و متخصص خود در زمینه ساخت و تولید مبلمان اداری سلطنتی به عنوان یک مرجع تخصصی معتبر شناخته می شود و آمادگی دارد در زمینه خرید مبلمان اداری سلطنتی مشاوره کاملاً رایگان به مشتریان خود ارائه نماید. برای دریافت اطلاعات و توضیحات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید. 

میز-مدیریت-EP-9092

چه عواملی بر قیمت مبلمان اداری سلطنتی تاثیر گذار است

طبیعتاً یکی از عوامل اصلی که بر قیمت مبلمان اداری سلطنتی تاثیر می گذارد،  نوع چوبی است که در آن به کار رفته است. طرح انتخابی، جنس روکش، کیفیت رنگ، نوع و تعداد اکسسوری ها، اینکه چه قسمت هایی دست ساز است و چه مقدار ابزار در ساخت آن به کار گرفته شده، از دیگر عوامل موثر در قیمت مبلمان اداری سلطنتی می باشد.

جهت اخذ مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان شرکت ایپکا تماس حاصل بفرمایید.