میز های مدیریت پست مدرن


اِلِمان ها و اجزای به کار گرفته شده در سبک پست مدرن اغلب نامتعارف، پر زرق و برق و پیچیده هستند و همین مشخصه ها این سبک را در تضاد با سبک "مدرن" قرار می دهد. در سبک پست مدرن پارامترها و المان های بزرگ و کوچک که هیچ ربطی به هم ندارند می توانند به زیبایی در کنار یکدیگر قرار گیرند. با استفاده از ترکیب های متنوعی مانند چوب، فلز، چرم و مخمل در رنگ های مختلف و با خطوط و طراحی های غیرمتوازن و نامتجانس، می توان دکوراسیون و مبلمان پست مدرن منحصر به فردی را به وجود آورد.

میز مدیریت پست مدرن نیز از این قوانین مستثنی نبوده و در طراحی آن از متریال متنوع و اشکال هندسی سخت و پیچیده استفاده می شود. در این نوع میزها عموماً نظم و تقارن اولویت نمی باشد، طراحی میز مدیریت پست مدرن ساده نیست و طراحی ها خارج از قوانین و قواعد منظم و نرمال می باشد.

در سبک پست مدرن، ترکیب المان ها بسیار جالب است، از یک طرف می توان از یک مبلمان کلاسیک بزرگ پف دار و پر ابهت استفاده کرد و از سوی دیگر می توان به سراغ میز و مبلمان ساده با الگوهای هندسی رفت. میز مدیریت پست مدرن نیز مشخصه های خاص خود را دارد، به عنوان مثال در آن از اشکال لوله ای و کروی استفاده می شود و پرداخت های خیاره دار در آن به چشم می خورد. صندلی آن عموماً  گرد و بهم پیوسته با نشیمنگاه های بزرگ و حجیم است و در ساخت میز پروفیل پهن مورد استفاده قرار می گیرد.

رنگ های پررنگ و درخشان از ویژگی های اصلی سبک پست مدرن است. در طراحی میز مدیریت پست مدرن با بهره گیری از لوازم تزئینی و اکسسوری های لوکس به رنگ های خاص، می توان این سبک زیبا را خلق نمود. رنگ هایی مانند طلایی، کرم، خردلی تیره، نارنجی تیره و سبز تیره از جمله رنگهای پر کاربرد در سبک پست مدرن هستند که با به کارگیری آنها در لوازم تزئینی اتاق، کاغذ دیواری و تابلوها می توان فضایی گرم و صمیمی ایجاد نمود.

سبک پست مدرن بیشتر انتخاب نسل های جوان و جسوری است که از طراحی های تکراری خسته شده اند و بنابراین با ترکیب چند سبک مختلف و زیر پا قرار دادن محدودیت ها می توانند در محل کار یا منزل خود سبکی  را خلق کنند تا از طریق آن ارتباط بهتری با مخاطب دنیای پیشرفته امروزی برقرار نمایند. شاید این سبک مورد علاقه خیلی ها نباشد، اما اصلا اشکالی ندارد و اتفاقاً زیبایی قضیه در همین مسئله است؛ زیرا هر شخصی سلیقه منحصر به فرد خود را دارد و اصلاً منطقی نیست که توقع داشته باشیم تمام افراد هر نوع سبکی را بپسندند. مهم این است که هر کسی از سبک مورد نظر خود حس خوبی بگیرد.

اگر شما هم جزو طرفداران و علاقمندان سبک پست مدرن هستید و تمایل دارید تا محل کارتان را مطابق با این سبک دکوراسیون نمایید، میز مدیریت پست مدرن شرکت ایپکا همواره انتخاب بسیار مناسبی برایتان خواهد بود.

جهت اخذ مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان شرکت ایپکا تماس حاصل بفرمایید.

محصولات ایپکا در این دسته بندی:


27 مرداد 1401
میز-مدیریت-مشکی

میز مدیریت مالزی مشکی ۲۲۰

18 مرداد 1401
میز مدیریت Ep-9301

میز مدیریت امریکایی

6 مرداد 1401
میز-مدیریت-EP-4701

میز مدیریت مالزی ۲۶۰

4 مرداد 1401
میز مدیریتEP-4401

میز مدیریت مالزی ۲۰۰