میز مدیریت 4401

میز مدیریت کلاسیک


میز مدیریت کلاسیک چوبی یکی از اجزای اصلی دکوراسیون و مبلمان اداری کلاسیک به شمار می رود. زیرا می تواند اقتدار و ابهت مدیریت را به وضوح در معرض نمایش قرار دهد.

بر خلاف میزهای مدرن که عموماً برای فضاهای کوچک و ساده طراحی می شوند، میز ریاست کلاسیک به دلیل ابعاد بزرگ  و  تزئینات پر زرق و برق و خاص شان برای فضاهای بزرگ استفاده می شوند. تا بتوانند نمایش و تصویری پر ابهت تر و مطلوب تر از مدیریت به نمایش بگذارند. و همین دلیل باعث گردیده که این نوع میز ها همواره جزو لاینفک یک اتاق کار به سبک کلاسیک باشند.

همچنین آنها همانند یک ویترین زیبا هستند که می توانند شکوه و قدرت شما را به نمایش بگذارد؛ بنابراین اهمیت زیادی دارد که از چه ویترینی برای معرفی کسب و کار خود استفاده می نمایید.

این نوع میز ها با  یک میز چوبی ساده بسیار متفاوت است و چون این نوع میزها به طور ویژه برای مدیران طراحی و ساخته می شود. معمولاً روی آن منتب کاری های متنوع و زیبایی کار می شود تا ظاهر میز بتواند "لوکس و کلاسیک بودن" خود را نشان دهد.

قرار گرفتن میز مدیریت کلاسیک در یک فضای ساده نیز هرگز نمی تواند شکوه و زیبایی میز را به درستی نشان دهد و به همین دلیل می باید یک دکوراسیون کلاسیک در فضا ایجاد نمود تا بتواند در آن نمای فاخر و پرابهت خود را نمایش دهد.

 

اندازه میز مدیریت کلاسیک و جانمایی آن در فضای اتاق کار

انتخاب میز مدیریت کلاسیک می تواند با توجه به روحیه فردی و تمایلات و موقعیت اجتماعی هر فرد فرق داشته باشد. این نوع میز ها تقریباً می تواند در هر سایز و ابعادی که تمایل داشته باشید ساخته شود هرچند که اصول خاص خودش را نیز دارد.

قبل از ساخت میز ریاست کلاسیک باید ابعاد اتاق کار و فضایی که برای قرار دادن میز در دسترس است. با دقت و به درستی مشخص شود زیرا حتی ارتفاع سقف نیز در تعیین ابعاد و انتخاب نوع میز می تواند تاثیرگذار باشد.

صرفنظر از ابعاد میز، همیشه بهتر است حداقل یک متر فضای آزاد در اطراف در نظر بگیرید تا هم برای رفت و آمد فضای کافی وجود داشته باشد و هم میز زیبایی خود را بهتر نشان دهد.

هماهنگی میز با هر نوع دکوراسیونی امکان پذیر نیست و برای اینکه این میز به خوبی نقش خود را ایفا کرده و بر مخاطبان اثرگذاری مطلوبی داشته باشد، توجه به برخی نکات بسیار حائز اهمیت می باشد.

به موارد مختلفی در انتخاب و ساخت میز باید دقت کرد؛ برای مثال فضای زیر میز به اندازه ای باشد که جای کافی برای حرکت آزادانه پاها وجود داشته باشد و فاصله کافی بین ران ها و زیر میز  در نظر گرفته شده باشد.

یا در اغلب موارد بسیار مهم است که در جلوی میز برای نشستن و راه رفتن مهمانان و قرار دادن سایر اجزای مبلمان اداری کلاسیک، فضا به اندازه کافی وجود داشته باشد.

اگر دیوار یا اشیاء دیگری مانند کتابخانه در پشت صندلی وجود داشته باشد، بهتر است فضایی حدود یک متر پشت صندلی خالی باشد که بتوانید به راحتی صندلی خود را جابجا کنید. 

شکل میز مدیریت کلاسیک

برای فضاهای کاری بزرگ معمولاً از میز مدیریت کلاسیک "U" شکل استفاده می شود که این امکان را می دهد تا مدیر جای بیشتری برای قرار دادن کاغذها و انجام دادن کارها داشته باشد.

همچنین میزهای مدیریت کلاسیک "U" شکل معمولا دارای کشوهای متعدد در زیر میز نیز هستند.

در فضاهایی که خیلی بزرگ نیستند، میز مدیریت کلاسیک "L" مانند پیشنهاد می شود.

عمدتا قسمت اضافه شده به صورت "L" جایگاه فایل ها و کشوهایی است که برای ذخیره سازی اضافه می گردند و این قابلیت را دارند که در سمت راست یا چپ میز قرار بگیرند.

در اغلب موارد فضای اتاق کار محدود است و بنابراین برای داشتن یک میز ریاست کلاسیک بهتر است از میزهای مستطیلی شکل که برای چنین اتاق هایی بسیار رایج و محبوب هستند، استفاده کرد.

کردنزا سبک دیگری از میزهای سبک کلاسیک است که فضایی کاربردی و مناسب را برای مدیران فراهم می کند و معمولاً دارای کشوهای متعدد و زیادی است.

چگونه میز مدیریت کلاسیک خوبی خریداری کنیم؟

با توجه به ظرافت و تنوع میزهای مدیریت کلاسیک، پیشنهاد می شود قبل از اقدام به خرید حتماً از یک کارشناس خبره در زمینه طراحی مبلمان اداری کلاسیک و میز ریاست کلاسیک کمک بگیرید.

زیرا اصلاح ایراد و مشکلی که در زمان طراحی محصول، بدون هزینه یا با کمترین هزینه قابل اصلاح است. بعد از ساخت می تواند هزینه ای معادل چندین میلیون داشته باشد.

شرکت ایپکا با داشتن تجربیات مفید و متخصصین حرفه ای، می تواند از ابتدای طراحی تا اتمام ساخت انواع میز مدیریت و مبلمان اداری کلاسیک، مشاور مناسبی برای شما مشتریان عزیز باشد.

مشاورین ما با شناسایی علایق، نیازها، نوع کسب و کار، فضا و مقدار بودجه ای که برای دکوراسیون در نظر گرفته اید، می توانند بهترین پیشنهادها را به شما ارائه دهند.

جهت اخذ مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان شرکت ایپکا تماس حاصل بفرمایید.

محصولات ایپکا:


18 مرداد 1401

میز مدیریت هلالی

18 مرداد 1401

میز مدیریت ورساچه

18 مرداد 1401

میز مدیریت آمریکایی کلاسیک

6 مرداد 1401
میز-مدیریت-EP-9092

میز مدیریت سلین

6 مرداد 1401
میز مدیریت گلدانی

میز مدیریت گلدانی

6 مرداد 1401
میز-مدیریت-شش-وجهی

میز مدیریت پیکی

4 مرداد 1401

میز مدیریت شاهی

3 مرداد 1401

میز مدیریت مایکل آمریکایی