پروژه های دکوراسیون اتاق مدیریت

در دفاتر مشتریان


محصولات ایپکا متناسب با فضای کاری و سبک منتخب مشتریان طراحی و اجرا می شود که پیوندی است به دنیای خلاقیت و ابتکار.

خلاقیت در کنار تخصص و تجربه همواره شاهکارهایی را در دکوراسیون اتاق مدیریت خلق می کند. هریک از این پروژه ها نشان‌دهنده تعهد و انگیزه ما در ایجاد بهترین و بی‌نظیرترین نتایج است و داستانی منحصر به فرد را به اشتراک می‌گذارد؛ داستان چگونگی خلق یک شاهکار. 

شرکت ایپکا با بهره مندی از متخصصان و طراحان با استعداد، طی نیم قرن تجربه ارزشمند خود توانسته است تعداد بی شماری محصولات لاکچری متنوع و باکیفیت اعم از انواع مبلمان اداری لوکس، میزهای مدیریت لاکچری، نیم ست های اداری و غیره را طراحی و تولید کند که زیبایی بخش فضاهای کاری بسیاری بوده است. 

استفاده از مبلمان اداری لاکچری هرگز به تنهایی برای دکوراسیون اتاق مدیریت و ایجاد یک فضای کاری زیبا و شیک کافی نیست. برای ایجاد یک فضای کاری لوکس و زیبا، به المان ها و عوامل بیشتری نیاز است.

نورپردازی های هنرمندانه، پیروی از یک سبک دکوراسیون مشخص، انتخاب رنگ‌های هماهنگ و متناسب، فضا سازی با استفاده از انواع دیوارپوش ها، کفپوش ها و یا طراحی سقف، همگی از عواملی هستند که در ایجاد یک محیط کاری لاکچری ضروری است. در نمونه های طراحی اتاق مدیریت که در این صفحه مشاهده می کنید، نحوه استفاده از هریک از این عناصر و تاثیر آنها بر دکوراسیون به وضوح قابل مشاهده و تشخیص است.

همچنین به تاثیر زیاد اکسسوری های اداری استفاده شده در هریک از این نمونه های طراحی اتاق مدیریت دقت کنید. استفاده از تندیس‌ها، ست های رومیزی، گلدان‌ها و قطعات تزیینی دیگر نیز به‌طور موثر در افزایش جذابیت و لوکس نشان دادن فضا تأثیرگذار بوده اند. تنها با ترکیب اجزای مختلف در کنار هم و توجه به جزئیات کوچک، می‌توان یک محیط کاری به‌ واقع لاکچری و شیک ایجاد کرد.

برای دریافت مشاوره با کارشناسان متخصص ایپکا تماس بگیرید.